Banner

Väikelaen

 

Väikelaen sobib nii eraisikutele kui ettevõtetele.

 

Vali laenusumma:
500 €
500 €
5000 €
Vali laenuperiood:
3 kuud
12 kuud
36 kuud
Võta meiega ühendust:
+372 6 490 000
info@uhisraha.ee E-R 9.00 -17.00
Kuumakse:
0 €

Laenu näidis: Laenu summa 500€, periood 6 kuud, kuumakse 90.26€, fikseeritud aastane intressimäär 23%, laenu kulukuse määr 46.71%, lepingutasu 15€, laenu kogukulu 556.56€.

Arvutus on ligikaudne ning võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Kiirlaenud

Ekspresslaen (tagatiseta laen) ehk väikelaen on otstarbekas olukordades, kus Teil on vaja veidi raha lühikeseks perioodiks - näiteks jõudmaks poodi lõpumüügile, mis lõpeb nädal enne palgapäeva või äkitselt rikki läinud auto remondiks. Tagatiseta laen on krediidi liik, mis aitab ettekavandamata ja ettenägemata kulude ilmnemise puhul hankima raha.

Meie pakume võimalust saada laenu ilma, et paeks tõestama laenu saamise ja kasutamise vajalikkust. See annab Teile võimaluse teostada kõikvõimalikke oste, sealhulgas ka autod, kodutehnika ning samuti on võimalik tasuda turismireisi eest, lõpetada remont, teha kingitus lähedasele inimesele ja palju muud.

EKSPRESSRAHA pakub Teile laia valikut laenutooteid, erinevate protsendimääradega ja laenutähtaegadega ning on võimalik saada laenu kuni 2000 eurot, ilma täiendava tagatiseta ja käendajateta.

Te võite kasutada rahalisi vahendeid just nii nagu Teile on mugav, iga ajal. Näiteks võite lubada endale turismireisi ostes selle laenuga.

Meie teeme laenuandmise otsuse kiiremini kui pangad ja teised suure bürokraatiaga krediidiasutused. EKSPRESSRAHA laen kantakse Teie kontole praktiliselt viivituseta ja selles ongi EKSPRESSRAHA eelis teiste firmade ees.

Enamikul juhtudel, väljastatakse tarbimislaen füüsilisele isikule ilma tagatise ja käendajateta.

Vaatame üle juhud, millal võib Teil vaja minna tarbimislaenu:

 • Te soovite sõita puhkusele, kuid Teil ei jätku raha, et puhata just selles kohas mille välja valisite. Sel juhul aitab teid laen puhkuseks ja Te võite osta reisi.
 • Te otsustasite teha (lõpetada) remondi oma korteris. Loomulikult hea mõte, kuid üks pisiasi - Teil jääb veidi raha puudu, et soetada just see ripplagi, mille kataloogist välja valisite. Pole probleemi, ka siin aitame Teid.
 • Te ostustate teha pulmad. Suurepärane otsus, kuid Teil ei jätku raha, et maksta kõigi kulude eest, mis koosnevad banketi korraldamisest, limusiini rendist ja pruudi pulmasoengust. Me anname Teile laenu, mille suudate tagastada juba esimese õnneliku kooselu aasta jooksul.

Ekspresslaenu taotlemiseks valige palun tabelist sobiv maksetähtaeg ja summa. Seejärel suunatakse Teid taotluse täitmise lehele. Teile on abiks laenukalkulaator, mis võimaldab valida just Teie krediidi jaoks optimaalsed tingimused. Laenukalkulaator on teile ka abiks tagastatava laenusumma suuruse teada saamiseks.

Valige soovitud laenusumma ning sobiv laenu tagastamise tähtaeg.


Tabelis toodud osamaksed on ümmardatud kujul. Liikudes kursoriga sobivale osamaksele, kuvatakse ilmuvas aknas täpsed osamaksega seotud andmed.

 • Meie andmed:

  AB Kreditex AS
  Telefon: +372 649 00 00
  E-post:
  Vambola 6, 10114 Tallinn
 • Makseinfo:

  • Saaja:AB Kreditex AS
  • SEB:EE871010220211026229

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Mõtle oma otsus hoolikalt läbi, tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu meie asjatundjatega.