Laenutooted

Ekspressraha spetsialiseerub tagatiseta laenude ehk kiirlaenude väljaandmisel eraisikutele. Tagatiseta laenu all mõistakse krediidi liiki, mille saamiseks ei ole vajalik pantida näiteks oma eluaset või sõidukit.

Ekspressraha laenud ei ole autolaen ega ka mitte laen kinnisvara tagatisel (hüpoteeklaen) ja selleks, et saada meilt väikelaen ei ole vaja pantida oma eluaset ega sõidukit.

Ekspressraha pakub kahte liiki finantsteenuseid – ekspress- ja tarbimislaenud. Peamine on see, milleks on laen Teile vajalik.

Ekspresslaen on otstarbekas olukordades, kus Teil on vaja veidi raha lühikeseks perioodiks - näiteks jõudmaks poodi lõpumüügile, mis lõpeb nädal enne palgapäeva või äkitselt rikki läinud auto remondiks. Ekspresslaenude eesmärk on finantsabi osutamine ettekavandamata ja ettenägemata kulude ilmnemise puhul ning sellistel juhtudel ei ole otstarbekad laen kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaen ning samuti autolaen.

Tarbimislaenud on vajalikud eelkõige neile, kes plaanivad teostada suuremaid oste ega saa nende eest korraga maksta – näiteks mööbli või kodutehnika ost ning sellisel juhul on abiks väikelaen.

Kui Teile pakuvad huvi selliseid laenud nagu autolaen või laen kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaen - palume võtta meiega ühendust - leiame Teie jaoks parimad laenupakkumised meie partneritelt.

Meie poolt pakutud tooted ja teenused aitavad klientidel oma rahaasjad kontrolli all hoida. Samuti meie eduka tegevuse aluseks on vastutustundliku laenamise põhimõte järgimine. Selle tõttu tuleks Teil enne laenu võtmist hoolikalt läbi mõelda – millisel viisil soovite laenu kasutada? Kuidas ja kuna saaksite seda tagastada? Läbimõeldud ja läbikaalutud laenutaotlused aitavad luua pikaajalist ja head koostööd.

Individuaalse rahastamise ja kõikide kulude väljaarvestamise arutelu on kõigi EKSPRESSRAHA laenude saamise kohustuslikuks osaks. Tarbimislaen ja laen ootamatuteks kulutusteks on ühed enamlevinud laenud.

Laenutoote õige valiku suhtes kahtluste või küsimuste tekkimisel võtke konsulteerimiseks julgelt ühendust meie klienditeenindusega. Meie spetsialistid aitavad Teid hea meelega valida õige teenuse, arvestades sealjuures Teie vajadusi, finantsvõimalusi ja tekkivate finantskohustuste täitmise suutelisust. Kõik, mida Teil selleks teha tuleb, on meile helistada +372 649 0000 või kirjutada e-posti aadressile info@ekspressraha.ee.


Ekspresslaen     Tarbimislaen

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Mõtle oma otsus hoolikalt läbi, tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu meie asjatundjatega.