• Banner

Valige laenusumma suurus ja periood!
Laenusumma suurus:
-
+
Laenu periood:
-
+
päeva
Laenu tüüp: Tarbimislaen
Kuumakse: 105.26

Tarbimislaenud

Tarbimislaen on vajalik ettenägematute kulude katteks, kaupade soetamiseks, tervisega seotud kuludeks, reisimiseks, hobidega tegelemiseks ja paljudeks muudeks vajadusteks.

Laen ehk credit (prantsuse keeles) tähendab usku ja tuleneb kreekakeelsest sõnast credere, mis samuti tähendab usku ja usaldust ning Ekspressraha on loonud tagatiseta tarbimislaenu usaldades oma kliente ja olles neile abiks vajalikul hetkel.

Tarbimislaen on laen mille eesmärgiks on anda tarbijale soodne võimalus oma suuremate vajaduste rahuldamiseks. Tarbimislaen asendab sellised laenud nagu autopant ja kodulaen, kuna ei too kaasa kalleid lepingu sõlmimise kulusid. Samuti nõuavad autopant ja kodulaen oma vara pantimist, mis aga meie tarbimislaenu puhul vajalik ei ole.

Teie aeg on kallis? Püüdlete alati soodsate lahenduste poole? Tarbimislaen EKSPRESSRAHA-lt - see on Teie uus rahaline võimalus oma kõige julgemate plaanide realiseerimiseks.

Kui Te murrate pead selle üle kuskohast võtta tarbimislaenu ilma käendajateta siis olete pöördunud õigesse kohta. Meie teame kuidas kindlustada füüsilised isikud laenuga ja valime Teile välja parimad lahendused. EKSPRESSRAHA laenu iseloomustab minimaalne kogus dokumente ja tehingu kiire vormistus.

Teid huvitab soodne laenamine? Või te soovite lihtsalt, et mugav laenuvõimalus oleks käepärast? Kasutage EKSPRESSRAHA suurepärast võimalust - tarbimislaen soodsa laenuperioodiga. Laenu saamiseks piisab avalduse täitmisest meie kodulehel. Meie spetsialist leiab Teile sobiva laenupakkumise, mis sobib kõige enam Teie vajaduste või elukommetega. Samuti konsulteerib meie spetsialist Teid edasistest tegevustest.

Ekspressraha kaubamärk kuulub Express Credit AS-le.

Tarbimislaenu taotlemiseks valige palun tabelist sobiv maksetähtaeg ja summa. Seejärel suunatakse Teid taotluse täitmise lehele.


Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Mõtle oma otsus hoolikalt läbi, tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu meie asjatundjatega.